Wpisy użytkownika nataliannan z dnia 23 czerwca 2013

Liczba wpisów: 1

nataliannan
 
P1230254.JPG

Każdy z nas kiedyś spotkał się z uczuciem zazdrości. Przyznacie, że nie należy ono do najprzyjemniejszych, zazdrościć można np. ubrań koleżance, bądź zazdrosnym można być o jakąś osobę. Czasem bywam o coś zazdrosna np. o to że moja koleżanka wyjeżdża na ferie do cieplutkiego Egiptu podczas gdy ja muszę marznąć w zaśnieżonej Polsce, bywa i tak że jak przeglądam zagraniczne blogi bądź zwykłe zdjęcia to niesamowicie zazdroszczę tym którzy są gdzie indziej na ciepłej Florydzie czy w LA wszystko jest takie inne i niesamowite. Nienawiść to podobnie napędzane uczucie , w tych czasach każdy czegoś zazdrości drugiej osobie. Musimy się pilnować żeby w zazdrości i nienawiści nie zgubić sensu swoich działań , żeby nie żyć czyimś życiem starając się mieć dokładnie to samo.
P1230259.JPG

P1230294.JPG

Łatwo jest żywić zazdrość do ludzi nawet o proste rzeczy , często słusznie można posądzać ludzi o rozpieszczony, burżuazyjny styl życia i najzwyczajniej być zazdrosnym, ale zamiast tak zazdrościć tym ludziom można wziąć sprawy w swoje ręce i zapracować na coś i mieć z tego satysfakcje większą niż ta osoba która dostała to na tacy. Warto popracować nad swoim życiem żeby marzenia , pragnienia, rzeczy i miejsca które nam się podobają były na wyciągnięcie ręki. Nikt nie mówi , że będzie łatwo , ale się opłaci.
P1230295.JPG

P1230296.JPG

P1230297.JPG

„Każdy w życiu musi wyznaczyć swój własny kurs i nie zbaczać bez względu na sztormy”
P1230298.JPG

***
Blogspot: nataliannan.blogspot.com/2013/06/jealousy.html
Nataliannan♥
  • awatar Malinka<.3: zagłosujesz na mnie ? proszę www.facebook.com/maybellinepolska… prosze tylko kliknij przejdz do aplikacji i już klikasz od razu głosuj . z góry dzięki (ZA ZAGŁOSOWANIE BIORĘ CIE DO OBSERWOWANYCH)
  • awatar Emilusia: bardzo mądrze napisane :)
  • awatar allabout: Ale piekne wlosy :D Dziekuje hahah to panele brata,wypozyczam do zdjec :D
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (12) ›