Wpisy użytkownika nataliannan z dnia 21 maja 2013

Liczba wpisów: 1

nataliannan
 
P1220902 (2).jpg

Czym dla mnie jest pasja? Jest to coś czemu się poświęcasz bezgranicznie, coś co lubisz robić. Niestety dzisiaj boimy się pokazać ludziom co tak naprawdę lubimy, boimy się odrzucenia i obelg w naszą stronę, sama jestem tego idealnym przykładem. Do tego wpisu zainspirowała mnie moja przyjaciółka, nie bez powodu. Siedząc u mnie na łóżku rozmawiałyśmy o tym kim chciałybyśmy być w przyszłości nagle zaczęła mówić, Nie powiem, bardzo mnie zainteresowało to jak mówiła o tych zawodach. Jako pierwszy zawód wybrała  ratownika na oddziale sor w szpitalu. Bycie ratownikiem nie należy do prostych zawodów, trzeba mieć powołanie,  codziennie trzeba ratować komuś życie to niesamowite że ludzie życie zależy tylko od Ciebie. Ratownicy powinni dostawać co dzień medale za odwagę myślę że nie jedna osoba spanikowałaby udzielając podstawowej resuscytacji.
P1220892.JPG

collage.jpg

P1220800.JPG

P1220814.JPG


P1220864.JPG

Drugim zawodem i ostatnim jaki wymieniła było zostanie ginekologiem, chciałaby prowadzić ciąże i odbierać porody. ‘I mieć możliwość uczestniczyć w pierwszych oddechach małego człowieka’ mówiła o tym z przejęciem, z pasją cieszyła się na samą myśl o tym jak cudownie by się czuła gdyby się przyczyniła do tego, że na świat przyszłoby małe dziecko. A jaką ja mam pasje? Uwielbiam pisać, codzienne życie daje mi inspiracje do prostych tekstów, to mnie naprawdę cieszy.
Nataliannan ♥
  • awatar shineonsilvia: Urocza jesteś :)
  • awatar martucha9: pisz pisz :) ja tam bardzo lubię Cię czytać ;) a tak w temacie pasji ja uwielbiam gotować :) choć wszyscy mówią że to nuda :P
  • awatar Everything Girly: Ja rzuciłam studia po to, żeby móc zająć się bardziej swoją pasją. Na początku ludzie i ja sama pukałam się w czoło, a teraz uważam, że to była najlepsza decyzja w moim życiu :) Pierwsze zdjęcie jest magiczne :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (9) ›