Wpisy użytkownika nataliannan z dnia 17 kwietnia 2013

Liczba wpisów: 1

nataliannan
 
Czasem ludzie wolą kłamać, by mieć lepszą opinię o sobie, żeby ukrywać wszystkie swoje niedoskonałości i nie tylko. Jeśli jeden człowiek powie drugiemu jakąś prawdę, to trafia w jego punkt. Ta osoba wolała tego nie wiedzieć, udając przed samym sobą.Ludzie sami siebie okłamują aby lepiej się czuć , dlatego gdy ktoś powie im prawde tak bardzo ich to boli.
Często widzimy jak ludzie pokazują coś co według ich samych jest brzydkie, nie fajnie, nie udane i dają to na forum do ludzi tylko po to żeby nasłuchać się jakie to jest piękne bo ludzie nie powiedzą prawdy aby tej osoby nie skrzywdzić z czystej grzeczności ale takim kłamstwem tylko pogarszają sytuacje tej osoby. Konstruktywna krytyka w tych czasach jest już wręcz prawie zerowa ludzie tylko się „hejtują” zamiast napisać co by mogła dana osoba poprawić i doradzić. Tak jest ludziom łatwiej kłamać , nie słuchać prawdy, wmawiać sobie rzeczy które im pasują żyje się lepiej , ale nie o to chodzi w życiu.
P1210507.JPG

P1210512.JPG

P1210528.JPG

P1210541.JPG

P1210549.JPG

P1210555.JPG

Zawsze znajdzie się jedna osoba której coś się nie podoba i będzie próbować pokazać co ale napotka wielką złość i negatywność od ludzi bo teraz jest to nie do przyjęcia gdy coś się krytykuje.
Prawda jest taka. Lepsza gorzka prawda niż najsłodsze kłamstwo.
Przyjmujmy krytyke jak komplementy otwarcie i traktujmy je jako wskazówki ;)
Nataliannan♥
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (14) ›