Wpisy użytkownika nataliannan z dnia 4 marca 2013

Liczba wpisów: 1

nataliannan
 
P1210028.JPG

‘Przepraszam’ to jedno z najgłupszych słów jakie znam. Na ogół ludzie rzucają nim na wiatr, jest dla nich bez znaczenia.. to dlaczego dla mnie by miało mieć jakiekolwiek znaczenie. Gdy ktoś mówi przepraszam myśli że już po sprawie , a tak nie jest potrzebna jest zmiana wtedy to słowo ma jakieś poważniejsze znaczenie i naprawde coś znaczy. Za każdym razem kiedy słyszę od kogoś to słowo mam ochotę zabić! Czemu? Bo co mi ze słowa przepraszam, wole widzieć poprawę kogoś starania niż usłyszeć głupie przepraszam i robienie nadal tego samego. Nie mówię tu o takich przypadkach kiedy wsiadam do tramwaju i ktoś mnie przez przypadek zmiażdży i powie przepraszam, tylko wtedy kiedy jest to poważna sprawa. Kiedyś to słowo miało znaczenie, miało sens, a teraz jest używane jako po prostu zwrot którego nauczyliśmy się w podstawówce i wpojono nam abyśmy tak mówili..Gdy ktoś mówi przepraszam myśli że już po sprawie , a tak nie jest potrzebna jest zmiana wtedy to słowo ma jakieś poważniejsze znaczenie i naprawde coś znaczy.Ludzie mają łatwość „przepraszać” tylko po to żeby mieć spokój z czymś lub kimś  nie wiedzą że potrzebne jest pokazanie tego że się żałuje tego co się zrobiło i okazanie skruchy i zmian w tym co źle robili.Według mnie jeżeli chce się naprawde przeprosić bliską osobę trzeba pokazać zmiane w zachowaniu , żałość że tak się postąpiło i trzeba to zmienić mimo że niektóre zmiany są trudne do wprowadzenia.

P1200935.JPG


P1210004.JPG


P1210008.JPG


P1210009.JPG


P1210023.JPG


P1210038.JPG


page.jpg

Nataliannan♥
  • awatar Bayorka: wygladasz pieknie:) zgadzam sie w 100% co do przeprosin, zwykle przepraszam rzucone nic nie zmiania:) przeprosiny powinno sie rowniez okazywac:)
  • awatar Emilusia: idealnie jest moim zdaniem wtedy gdy słowa idą w parze z czynami :)
  • awatar muffcia: masz rację, zwykłe `przepraszam` nigdy nie rozwiąże poważnych problemów. piękny zestaw :D torebka i spódniczka świetne
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (18) ›