Wpisy użytkownika nataliannan z dnia 19 lutego 2013

Liczba wpisów: 1

nataliannan
 

P1200598 (2).jpg

Często zastanawiamy się jak będziemy wyglądać w przyszłości, jak potoczą się nasze losy, czy to o czym marzymy kiedyś się spełni, myślimy o tym z kim będziemy w związku bądź czy tak owy stworzymy. Niektórzy chodzą do wróżbitek aby to one uchyliły nam rąbka tajemnicy o tym co nas czeka, inni wróżą z kart, a inni czytają horoskopy. Ja nie wierzę w przeznaczenie, nie wierzę że coś jest dla mnie zaplanowane z góry, myślę, że każdy powinien być kowalem własnego losu i nie czekać aż wygra w totka czy wierzyć że ma wuja który jest milionerem. Nasze wyobrażenie przyszłości o świecie są zazwyczaj związane z nowymi technologiami jak robot który ścieli nam łóżko, latające samochody i ogromne wyglądające kosmicznie budynki . Na to co myślimy wpływają na nas filmy, kreskówki które pokazują nam takie gadżety. Myślę że nie ma po co zastanawiać się nad przyszłością tylko pomyśleć o teraźniejszości tak aby zbudować taką przyszłość jaką byśmy chcieli aby była.

P1200579.JPG


P1200584.JPG


Nataliannan ♥
  • awatar Nelcia maluje :): super, zapraszam do mnie! myślę, że spodobają Ci się moje ręcznie malowane torby ; ) miło mi będzie, jeśli dodasz mnie do obserwowanych.
  • awatar Sweet Sunny: hmmm... bardzo ciekwy blog ^^ zapraszam ^^
  • awatar bisoubisoufr: A ja wierzę,że to wszystko jest zaplanowane. Że te wszystkie rzeczy,które dzieją się w naszym życiu są dla jakieś przyczyny i kiedyś złączy się to wszystko w zrozumiałą dla nas układankę :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (14) ›