Wpisy użytkownika nataliannan z dnia 28 września 2012

Liczba wpisów: 1

nataliannan
 
Jak wiadomo idą chłodne dni, a za tym idzie to że nie można uprawiać sportów na świeżym powietrzu - dla upartego można, ale nie dla mnie. Jak wiecie z poprzedniego postu bardzo źle się czuje coś mnie bardzo przytłacza najpierw myślałam, że to dlatego bo szkoła, później, że pogoda aż w końcu doszłam do wniosku, że to chyba sygnał aby zmienić coś w swoim życiu na lepsze. Nie chciałam się chwalić przed wcześnie ale śmiało mogę powiedzieć, że zapisałam się na fitness. Fitness był postrzegany przeze mnie jako spokojne ćwiczenia co prawda nie byłam przekonana ale mój pogląd na temat fitnesu zmienił się o 180 stopni.
P1180718.JPG


Na początku rozgrzewka czyli taniec niby nic, ale kiedy jest szybki i tańczy się przez 40 min to można się zmęczyć, następnie są bolesne ćwiczenia. Moje samopoczucie po tych zajęciach jest o wiele lepsze czuje się żywo, mam pełno pozytywnej energii :)
Następnym krokiem ku zdrowemu życiu jest to co jem. Nigdy się nie zastanawiałam nad tym co tak naprawde jem, nie wiedziałam jaki wpływ jedzenie ma na samopoczucie i wygląd.
*POSTANOWIŁAM: GOOD BYE FAST FOODS WELCOME HEALTHY FOOD*
Nataliannan♥
  • awatar just work!: oo, fitness :D powodzonka :) opisuj efekty, bo ciekawa jestem :D
  • awatar Marlenails: nono :D powodzenia :*
  • awatar Wiedźma1: Byłam raz na fitness a potem powiedzialam sobie-nigdy więcej:P Miałam takie zakwasy,że przez kilka dni nie mogłam chodzić;P
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›