Wpisy użytkownika nataliannan z dnia 14 września 2012

Liczba wpisów: 2

nataliannan
 
nataliannan:
Po dłuższej nieobecności w końcu piszę. Dwa razy chciałam tu coś napisać, ale nie było o czym, a nie chcę dodawać bezsensownej notki chociaż właśnie teraz to robię. Było tyle spraw, tyle wszystkiego, a kiedy mam wybrać między wyjściem z domu, a siedzeniem przed komputerem to zdecydowanie wybieram tą pierwszą opcje.
Może dzisiaj porobie pare zdjęć, a raczej jestem tego pewna :) Tak bardzo czekałam na ten weekend i wkońcu nadszedł tak bardzo się cieszę, jest dużo do zrobienia :)

aa.jpg

Na dworze zimno, a ja w balerinkach - czas na moje botki :) *Zmarzłyście? bo ja bardzo:)*
Nataliannan♥
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›
 

nataliannan
 
nataliannan:
Na wstępie bardzo bym chciała podziękować WAM dziewczyny za to jesteście ze mną nawet po dłyższych nieobecnościach, dziękuję że pamiętacie :)
Tak jak mówiłam wybrałam się w końcu na małe zdjęcia. Obiecuje, że za kilka dni będą ładniejsze, ale zaczynało się ciemno robić więc trzeba było się szybko z tym uwinąć :)

P1180309.JPG


P1180311.JPG


P1180318.JPG


P1180319.JPG


P1180320.JPG


P1180322.JPG


P1180323.JPG


Muszę zaplanować sobie dokładnie cały jutrzejszy dzień nie zabraknie w nim miejsca dla was bo jakby nie było mam troche nadrabiania u was :) muszę poczytać co się u każdej z was ciekawego dzieje.

*Miłego wieczorku/nocy :) zależy kto co dzisiaj robi :**
  • awatar Wiedźma1: śliczny płaszczyk <3 Miło popatrzeć na zdjęcia robione w Krakowie<3 Kocham to miasto:)
  • awatar sparkling-eye: plaszczyk piekny ;) i ladne zdj :d ladnie i `dojrzale` wygladasz jak na swoj wiek ;)
  • awatar perfect crime: świetne zdjęcia, już po raz kolejny muszę tu napisać, że zazdroszczę Ci urody! skąd jest ta torebka? strasznie mi się podoba :D
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (17) ›