Wpisy użytkownika nataliannan z dnia 1 sierpnia 2012

Liczba wpisów: 1

nataliannan
 
nataliannan: *Przeżyłam dzisiaj koszmar!*
*Nie pójdę do fryzjera przez 2 lata!*
Kiedyś przychodzi taki czas żeby podciąć końcówki i na mnie przyszedł czas. Poszłam do pierwszego lepszego fryzjera, zapisałam się i przyszłam na ustaloną godzinę. Krótka recenzje z tego co się wydarzyło.
Obsługa niemiła nie słuchająca się do zaleceń wręcz niekompetentna. Pracuje tam pani która wie lepiej czego chce klient i za wszelką cenę chce udowodnić że ma racje pomimo to że ktoś może skończyć łysy. Moje piękne długie włosy zostały obcięte niedbale, nieodmierzone oraz wiele do życzenia pozostawia podłoga w tym "salonie". Obsługa plotkuje o nowinkach zamiast skupiać się na pracy.
Moje włosy są w stanie krytycznym są pocieniowane po bokach a grzywka to jakiś koszmar co to babsko zrobiło, a najgorsze to to że nic nie można już z tym zrobić tylko czekać rok na to aż odrośnie.

P1170771.JPG


P1170779.JPG

Z dzisiejszych zdjęć nici bo byłam bardzo smutna.
  • awatar Matriatyka: fryzjerzy to podli ludzie! ja chciałam mieć turkusowe końcówki to mi zrobiła granatowe które teraz są brązowe, ale mówiła, że mam czekać, no to kurde czekam. a końcówki od dawna obcinam sama xd
  • awatar Marlenails: .. dlatego mnie KOŃCÓWKI podcina mama :) ehh współczuję, jakbym zobaczyła taką atmosferę jaką opisujesz, to bym stamtąd wyszła bez dwóch zdań, dziwne, że Ty zostałaś i dałaś pociąć włoski .. ehh śliczne były.. mam nadzieję, że nei jest aż tak źle jak piszesz..
  • awatar luiza .: ja byłam wczoraj i też jestem cholernie niezadowolona. niby babeczki nie gadały między sobą i zajmowały się pracą, ale i tak kobieta ściachała mi całą masę moich włosów. dlatego tak rzadko odwiedzam salony fryzjerskie :/
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (9) ›